Paskelbta: 8 spalio, 2022497 žodžiai2,5 min. skaitymo laiko

„After” serijos knygos:

Šio kūrinio ekranizacijos teises įsigijo „Paramount Pictures”.  Apie filmą: https://www.imdb.com/title/tt4126476/

Perskaičius pusę šių knygų turinio, galvojau nebeskaityti, bet negaliu mesti nebaigto darbo. Todėl skaičiau toliau, o baigusi skaityti pagalvojau: na ir gerai, kad viską perskaičiau, sužinojau laimingą jų gyvenimo istoriją, jie nepasidavė tikėdami, kad rytojus bus šviesesnis.

Tesa – gera mergina. Ji turi tikslą, svajonę ir … motiną, kuri kaip įmanydama stengiasi ją kontroliuoti. Aukštasis išsilavinimas visuomet buvo pagrindinis ir neįtikėtinai svarbus žmogaus vertės matas, lemiantis jo ateitį. Kiekvieno mokomojo dalyko pasirinkimas, kiekviena įvykdyta užduotis nuo pat pirmos dienos gimnazijoje buvo mažas žingsnelis link aukštojo mokslo. Ir ne bet kuriame universitete: mama reikalavo, kad Tesa įstotų į Centrinį Vašingtono universitetą – tą patį, kurį lankė pati, tačiau kurio taip ir nebaigė.

Vos atvykusi į koledžo bendrabutį, Tesa susiduria su Hardinu – tatuiruotu pasipūtėliu sutaršytais plaukais. Iš pradžių jis ją gasdina. Kartais ji jaučiasi dėkinga, visiškai panirusi į akimirkos aistrą, jog ši nutildo sveiką protą, ką mato aplink, yra jis – Hardinas. O kartais susimąsto apie jo sukeltą skausmą, gilią kančią dėl prarastos senosios savęs. Kiekvieną kartą vienas kitą atstumdami, jie vis labiau susipainioja savo jausmuose.

Hardinas niekada nieko nemylėjo, niekada nejautė poreikio turėti ką nors, kas būtų tik jo. Kai Tesa, sužinojusi apie lažybas dėl jos nekaltybės, kartu su Zedu išvažinėjo iš aikštelės, jį apėmė panika – beprotiška panika jos netekti. Jam pačiam tai buvo netikėta. Viskas buvo netikėta. O manė, kad bus paprasta: permiegoti su ja, pasiimti pinigus ir išdurti Zedą. Bet Tesa įkrito jam į širdį, pamažu ją taip pamilo, kad pats negalėjo tuo patikėti, nesuvokė, kaip stipriai ją myli. Kartu neteko ir to lašo dorybės, kurią Tesa rado jame.

Pavydo, nesuvaldomo pykčio ir nuolatinės atgailos verpetas įsuka juos iki išsekimo.Tokios stiprios meilės, tokios svaiginančios aistros. Tesa niekada nėra patyrusi. Tačiau Hardinas, sužinojęs didžiausią jos paslaptį, tesugeba niršti. Tesa nepabūgsta įgyvendinti didžiausios savo svajonės – išvyksta studijuoti į Sietlo CVU. Nepaisant to, kad dabar jiedu gyvena skirtinguose miestuose, jų ryšys – tvirtesnis nei kada nors anksčiau. Ką jau kalbėti apie geismą… Abipusė jų trauka visada buvo stipri; bet kai skiria atstumas, kiekvienas ilgai lauktas susitikimas pavirsta į nenumaldomą aistros verpetą…

Knygose aprašomi nevaržomi jausmai, karšta meilė, atvira erotika.

Taip pat aprašomos Tesos tėvų, Hardino tėvų gyvenimo istorijos. Jų skyrybos, surastos kitos puselės. Taip Hardinas turi įbrolį Lendoną ir mažą broliuką Smitą.

Juos (Tesą ir Hardiną} supo pašėlusių bičiulių ratas. Aprašoma ir jų gyvenimo istorijos.

Gero skaitymo!

Rugiagėlė

Palikite komentarą

Kitos apžvalgos

Rugiagėlė