admin

Barbarosa (Kieti viršeliai)

Original price was: 55,00 €.Current price is: 42,00 €.

24% Off

Neturime

Naudota, tvarkinga knyga.

Neturime

Junkis prie FB Grupės

Aprašymas

Roberto Petrausko vardas, o tiksliau – balsas, pažįstamas daugeliui krepšinio gerbėjų, juk jis komentuoja pačias svarbiausias varžybas. Tačiau Robertas Petrauskas taip pat yra ir žurnalistas bei knygų autorius, besidomintis Antrojo pasaulinio karo istorija. Savo žinias, rinktas daugelį metų, jis sudėjo į istorinių knygų seriją „Antrasis pasaulinis karas Europoje“. „Barbarosa“ – trečia šio ciklo dalis.

Barbarosa – Hitlerio operacija, kurios planas buvo staigiai įsiveržti, užklupti nepasiruošusią Sovietų sąjungą ir užimti jos teritorijas. Į šią operaciją fiureris metė kelis milijonus karių ir planavo ją įvykdyti per porą mėnesių. Operacijos pradžia atrodė sėkminga. 1941-ais metų birželį netikėtumo efektas vokiečiams pavyko ir jie užėmė daugybę Sovietų sąjungos žemių. Visgi, ambicinga operacija truko ilgiau nei sumanyta, o Hitlerio kariuomenė nebuvo pasiruošusi nei ilgam karui, nei rusiškai žiemai.

Operacija Barbarosa vien per pirmą pusmetį nusinešė apie penkis milijonus abiejų pusių karių gyvybių. Galiausiai vokiečiai, sužlugdyti nesėkmės, kapituliavo.

Istorinė knyga „Barbarosa“ apima pirmuosius kelis šio žiauraus plano mėnesius: nuo birželio 22 dienos iki Maskvos puolimo operacijos „Taifūnas“ spalį. Roberto Petrausko knygos apimtis stulbina. Puslapių skaičius viršija septynis šimtus. Autorius parengė daugybę mūšių aprašymų. Jis pasakoja apie vokiečių ir rusų istorinių veikėjų sprendimus, abiejų pusių ginklus ir techniką, logistiką, strategijas ir daugelį kitų su operacija susijusių detalių. Skaitytojai iš mūšio lauko bus perkelti į fiurerio slėptuvę, iš jos – į Stalino kabinetą, o tada įvykių siužetą vėl seks fronte.

„Barbarosa“ – kiekvienam istorinio žanro knygų gerbėjui, kuris domisi Antruoju pasauliniu karu. Knyga nėra vien tik karo eigos santrauka. Ji parašyta patraukliai ir gausi įdomios ir naujos informacijos. Autorius puikiai atskleidžia milžinišką šio karo etapo mastą bei nuostolius.

Robertas Petrauskas (g. 1976 m.) – renginių ir laidų vedėjas, rašytojas, sporto komentatorius. Istorija ne tik autoriaus hobis, bet ir bakalauro studijų sritis. Robertas Petrauskas parašė tris išsamias ir istorikų atsiliepimuose puikiai vertinamas knygas: „Trečiojo Reicho triumfas“, „Lemtingi sprendimai“ ir „Barbarosa“. Tikėtina, kad ateityje skaitytojai sulauks ir daugiau knygų serijos „Antrasis pasaulinis karas Europoje“ dalių.

Šią ir kitas istorines knygas rekomenduojame įsigyti internetu. Čia didelis pasirinkimas, bet nedidelės kainos. Dar pigiau apsipirksite online išpardavimų bei akcijų dienomis. Knygas išsirinkti pirkti tikrai ir labai paprasta, nes kiekviename puslapyje rasite trumpą kūrinio aprašymą, taip pat siūlome pavartyti virtualias ištraukas bei atsižvelgti į kitų skaitytojų apžvalgas bei komentarus.

admin

Autorius

Robertas Petrauskas knygos

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Barbarosa (Kieti viršeliai)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios prekės

admin

Title

Go to Top