admin

Haris Poteris iliustruotas leidimas 3vnt. RINKINYS

Original price was: 70,99 €.Current price is: 53,99 €.

24% Off

Neturime

Naujos knygos.

Neturime

Junkis prie FB Grupės

Aprašymas

„Išvydusi Jimo Kay’aus iliustracijas likau giliai sujaudinta. Mane sužavėjo Hario Poterio pasaulio interpretacija jo akimis, esu dėkinga, kad jis prisidėjo prie šios istorijos savo talentu.“ – J. K. Rowling

Gerbiamasis p. Poteri,
su malonumu pranešame, kad esate priimtas į Hogvartso burtininkų mokyklą. Pridedame reikalingų knygų ir priemonių sąrašą.
Mokslo metų pradžia rugsėjo 1 d. Laukiame jūsų pelėdos ne vėliau kaip liepos 31 d.

Pagarbiai
Minerva Makgonagal
Direktoriaus pavaduotoja

Per vienuoliktąjį Hario Poterio gimtadienį, kai milžinas Hagridas iš baimės išsiplėtusiomis akimis įteikia Hariui laišką ir praneša iš koto verčiančias naujienas, berniuko gyvenimas pasikeičia visiems laikams. Haris Poteris nėra paprastas berniukas: jis – burtininkas. Ir netrukus prasidės neįtikėtinas jo gyvenimo nuotykis…

Pirmoji iliustruota J. K. Rowling magiškos klasikos knyga kupina nuostabių spalvotų iliustracijų, sukurtų Kate Greenaway medalio laureato Jimo Kay’aus. Ši knyga – tikra šventė akims, tobulai tiksianti ir atsidavusiems gerbėjams, ir naujiems skaitytojams.

J. K. Rowling yra rekordinių ir daugybę apdovanojimų pelniusių Hario Poterio romanų autorė. Šią seriją dievina gerbėjai iš viso pasaulio – parduota daugiau nei 450 milijonų knygų egzempliorių, jos išverstos į 79 kalbas, pagal jas sukurti aštuoni filmai. J. K. Rowling parašė dar tris knygas labdarai: Kvidičas amžių bėgyje, Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti (lėšos skiriamos „Comic Relief“) ir Bardo Bidlio istorijos (lėšos skiriamos „Lumos“), taip pat scenarijų, įkvėptą knygos Fantastiniai gyvūnai ir kur juos rasti. Rašytoja prisidėjo kuriant teatro spektaklį Haris Poteris ir prakeiktas vaikas, kurio premjera 2016 metais vyko Londono Vest Ende. 2012 metais įkurta J. K. Rowling internetinė įmonė „Pottermore“, kur gerbėjai gali mėgautis nauja autorės kūryba ir giliau pasinerti į magijos pasaulį. Rašytoja išleido romaną suaugusiesiems Netikėta vakansija, rašo detektyvus Roberto Galbraitho pseudonimu. Ji yra pelniusi daugybę apdovanojimų ir titulų, įskaitant garbingą Britų imperijos ordiną už indėlį į vaikų literatūrą, Prancūzijos Garbės legiono ordiną ir Hanso Kristiano Anderseno apdovanojimą.

Jimas Kay’us 2012 metais apdovanotas Kate Greenaway medaliu už Patricko Nesso knygos Pabaisa šaukia (A Monster Calls) iliustracijas. Jis studijavo iliustravimą Vestminsterio universitete, dirbo Didžiosios Britanijos Teito galerijos bibliotekoje ir archyvuose, taip pat Karališkojo botanikos sodo botanikos iliustracijų kuratoriaus padėjėju, kol galiausiai visą savo laiką paskyrė kūrybai. Po individualios parodos Ričmondo galerijoje su juo susisiekė leidyklos atstovas – taip prasidėjo laisvai samdomo iliustruotojo karjera. Be iliustravimo, Jimas kūrė koncepcijas filmams ir televizijai, dalyvavo bendroje parodoje Atminties rūmai (Memory Palace) V&A muziejuje Londone. Iliustruotas knygos Haris Poteris ir Išminties akmuo leidimas įgijo tarptautinį pripažinimą. Leidykla „Bloomsbury“ užsakė Jimui iliustruoti visas septynias šios J. K. Rowling klasikos serijos knygas. Jimas dirba ir gyvena Nortamptonšyre su partneriu.

 

admin

Autorius

J. K. Rowling

Džoana Rouling – britų grožinės literatūros rašytoja. Išgarsėjo kaip fantastinių apysakų serijos apie berniuką burtininką Harį Poterį autorė.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Haris Poteris iliustruotas leidimas 3vnt. RINKINYS”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios prekės

admin

Title

Go to Top