admin

Haris Poteris ir Azkabano kalinys. Iliustruotas leidimas

Original price was: 28,50 €.Current price is: 18,99 €.

33% Off

Neturime

Nauja knyga.

Neturime

Junkis prie FB Grupės

Aprašymas

„Išvydusi Jimo Kay’aus iliustracijas likau giliai sujaudinta. Mane sužavėjo Hario Poterio pasaulio interpretacija jo akimis, esu dėkinga, kad jis prisidėjo prie šios istorijos savo talentu.“
J. K. Rowling

„Gerbiamasis p. Poteri,
su malonumu pranešame, kad esate priimtas į Hogvartso burtininkų mokyklą. Pridedame reikalingų knygų ir priemonių sąrašą.
Mokslo metų pradžia rugsėjo 1 d. Laukiame jūsų pelėdos ne vėliau kaip liepos 31 d.
Pagarbiai
Minerva Makgonagal
Direktoriaus pavaduotoja“

Per vienuoliktąjį Hario Poterio gimtadienį, kai milžinas Hagridas iš baimės išsiplėtusiomis akimis įteikia Hariui laišką ir praneša iš koto verčiančias naujienas, berniuko gyvenimas pasikeičia visiems laikams. Haris Poteris nėra paprastas berniukas: jis – burtininkas. Ir netrukus prasidės neįtikėtinas jo gyvenimo nuotykis…

Pirmoji iliustruota J. K. Rowling magiškos klasikos knyga kupina nuostabių spalvotų iliustracijų, sukurtų Kate Greenaway medalio laureato Jimo Kay’aus. Ši knyga „Haris Poteris ir Azkabano kalinys. Iliustruotas leidimas“ – tikra šventė akims, tobulai tiksianti ir atsidavusiems gerbėjams, ir naujiems skaitytojams.

admin

Autorius

J. K. Rowling

Džoana Rouling – britų grožinės literatūros rašytoja. Išgarsėjo kaip fantastinių apysakų serijos apie berniuką burtininką Harį Poterį autorė.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Haris Poteris ir Azkabano kalinys. Iliustruotas leidimas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios prekės

admin

Title

Go to Top