Atostogaujame iki 02-27. Visas siuntas išsiųsime Vasario 27d.

Haris Poteris ir paslapčių kambarys. Iliustruotas leidimas knyga

admin

Haris Poteris ir paslapčių kambarys. Iliustruotas leidimas

14,99 

43% Off

Neturime

Nauja knyga.

Neturime

Junkis prie FB Grupės

Aprašymas

„Be galo smagu matyti, kaip Jimas Kay’us interpretuoja Hario Poterio pasaulį, jaučiuosi pagerbta ir dėkinga, kad jis toliau dalijasi savo talentu.“
J. K. Rowling

„Tarp dviejų langų, virpčiodami deglų atšvaituose, spindėjo išrašyti didžiuliai žodžiai:
PASLAPČIŲ KAMBARYS JAU ATVIRAS. DREBĖKIT, ĮPĖDINIO PRIEŠAI.“

Kai Ligustrų gatvėje išdygsta nedidelis apdriskęs namų elfas Dobis ir pradeda įtikinėti Harį Poterį, kad šis negali grįžti į Hogvartsą, Haris įtaria, jog už to slepiasi jo aršiausias priešas Drakas Smirdžius. Nuo siaubingųjų Durslių stebuklingu skraidančiu automobiliu išgelbėtas Ronio Vizlio, Haris likusią vasarą praleidžia Landynėje. Gyvenimas su Vizliais kupinas magiškų pramogų, tad Haris netrukus pamiršta apie paklaikusio Dobio perspėjimus.

Tačiau grįžus į mokyklą tamsiame koridoriuje palikta siaubinga žinutė atkartoja Dobio pranašystes, kad nutiks kai kas siaubingo…

Jimas Kay’us, apdovanotas Kate Greenaway medaliu, šioje antroje iliustruotoje J. K. Rowling klasikos dalyje „Haris Poteris ir paslapčių kambarys. Iliustruotas leidimas“ kerinčiai kuria itin detalų magijos pasaulį – juo mėgausis ir gerbėjai, ir nauji skaitytojai.

admin

Autorius

J. K. Rowling

Džoana Rouling – britų grožinės literatūros rašytoja. Išgarsėjo kaip fantastinių apysakų serijos apie berniuką burtininką Harį Poterį autorė.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Haris Poteris ir paslapčių kambarys. Iliustruotas leidimas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios prekės

admin

Title

Go to Top