knygos1

Hellsing 1 dalis

6,49 

Neturime

Naudota, tvarkinga knyga.

Neturime

Junkis prie FB Grupės

Aprašymas

„Kultinis Kouta Hirano 10-ies dalių manga komiksas, virtęs ne mažiau garsiu 13 dalių anime serialu, atkeliauja į Lietuvą!
Pirmoji manga revoliucija pradėjusi leidykla OBUOLYS® pristatys visas „”Hellsing”” dalis lietuviškai, o serija išsiskirs ne tik ypatingu piešimo grožiu, bet ir… žiaurumu.Kažkur Anglijoje gyvuoja slapta organizacija, sukurta tam, kad apgintų karalienę ir šalį nuo įvairiausio plauko pabaisų. Sveiki atvykę į paslaptingąjį Hellsing – organizaciją, kuri žino, kaip spręsti problemas, kai iš tamsos išnyra vampyrai, gūlai ir kitokios šlykštynės. Be to, organizacijos nariai gali pasigirti puikiu ginklu.
Klausiate, kokiu? Ogi kitu vampyru, kuris šimtmečius tobulino savąjį kovos meną ir todėl yra bemaž neįveikiamas. Apsiginklavęs milžinišku pistoletu, užtaisytu ypatingomis sidabrinėmis kulkomis, Alukardas kelia siaubą ne tik nemirėliams. Tačiau ne tai svarbiausia. Skaitytoją visų pirma priblokš kandus šių istorijų sąmojis, neįtikėtinos iliustracijos ir beprotiškai kruvinas veiksmas. Nenuostabu, jog ši manga užkariavo visą pasaulį.
„”Hellsing”” manga komiksas, kaip ir pridera, lietuviškai bus išleistas originaliu japonišku formatu – t.y., versis iš dešinės į kairę. Be to, ji bus išversta tiesiai iš originalios kalbos – japonų. Viskas tam, kad jūs patirtumėte maksimaliai autentišką įspūdį!”

knygos1

Autorius

Konta Hirano

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Hellsing 1 dalis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios prekės

knygos1

Title

Go to Top