admin

Ikabogas

5,99 

56% Off

Liko 2

Nauja knyga.

Liko 2

Junkis prie FB Grupės

Aprašymas

Rašytojos J. K. Rowling vardas daugeliui vaikų asocijuojasi tik su garsiuoju Hariu Poteriu. Tačiau autorė pandemijos ir karantino iškankintus mažuosius skaitytojus džiugina nauja magiška istorija „Ikabogas“.

Iš tiesų pasakojimas nėra naujas. Rašytoja jį sugalvojo labai seniai – tarp 2003 ir 2007 metų. Ji vakarais skaitydavo savo vaikams po vieną istorijos skyrių. Tačiau galiausiai knygos taip ir neišleido, nusprendusi, kad istorija per daug asmeniška ir turi likti šeimos ribose. Visgi, kai pasaulyje išplito COVID-19, buvo paskelbta visuotinė pandemija, o beveik visos šalis paskelbė karantiną, J. K. Rowling nupūtė dulkes nuo savo kūrinio ir paleido jį į dienos šviesą. „Ikabogas“ – dovana nuobodulio iškankinkiems vaikams bei jų tėvams.

Autorė teigia, kad šis pasakojimas ir nesusijęs su Hario Poterio pasauliu ir „Ikabogą“ vadina politine pasaka mažiems vaikams. Britų leidėjai paskelbė konkursą ir knygą iliustravo vaikų piešiniais. Knygą Lietuvoje išleidusi leidykla „Alma Littera“ taip pat įgyvendino šią idėją – leidinį puošia Lietuvos moksleivių sukurti darbai.

„Ikebogas“ nukelia į Gausybės Rago karalystę. Jos pavadinimas ne veltui toks! Visko turėjo gyventojai: ir aukso, ir maisto, ir laimės! Gyvenimas buvo gražus, o vienintelis temdantis debesėlis – niūrios Pelkynės ūkanos šalies šiaurėje. Ten, sako, gyvena Ikebogas. Tik daugelis tiki, kad jis tėra išgalvotas veikėjas gąsdinti vaikams. Deja, Ikebogas nusprendžia, kad gana būti išgalvotu ir užsimano užkariauti Gausybės Rago karalystę.

Tai pasaka apie drąsą, gėrį ir draugystę, kuri gali nugalėti bet kokias kliūtis. Autorė teigia, kad tobuliausiai ši istorija skamba skaitoma garsiai.

J. K. Rowling (g. 1965 m) – visame pasaulyje populiari britų rašytoja, išgarsėjusi maginės fantastikos knygų serija apie Harį Poterį. Autorė kuria ne tik vaikams, bet ir įvairaus žanro knygas suaugusiems, tarp jų ir Robert Galbraith slapyvardžių pasirašytą detektyvų seriją.

Iš anglų kalbos vertė Eugenijus Ališanka

Ieškote įdomios knygos 7-9 metų vaikams? Trumpas aprašymas žada nuotykių ir išbandymų kupiną siužetą, tad kviečiame kūrinį įsigyti internetu. Online knygyne rasite ir daugiau įdomių knygų vaikams, kurias pirkti paprasta ir patogu. Išpardavimų ir akcijų metu jos, dažniausiai, kainuoja pigiau, o išsirinkti padeda santrauka su aprašymu, ištraukomis, puslapių skaičiumi ir kita informacija. Taip pat įvertinkite kitų skaitytojų rekomendacijas, apžvalgas bei atsiliepimus!

admin

Autorius

J. K. Rowling

Džoana Rouling – britų grožinės literatūros rašytoja. Išgarsėjo kaip fantastinių apysakų serijos apie berniuką burtininką Harį Poterį autorė.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Ikabogas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios prekės

admin

Title

Go to Top