Kasdienybės Herojaus manifestas

8,70 

8% Off

Liko 3

Nauja knyga.

Liko 3

Junkis prie FB Grupės

Aprašymas

Metas didvyriškumui, – ne tik būdingam judėjimų lyderiams ir istorinėms asmenybėms, bet ir visuose gyvuose žmonėse glūdinčiam kilnumui, išradingumui ir šaunumui. Visi mes galime tapti kuo produktyviausi, kiekvieną dieną nugyventi kuo meniškiausiai ir gyventi kuo džiaugsmingiausią gyvenimą, taip praturtindami ir kitus.

Visiškai unikalios knygos puslapiuose rasite:

– pašvęstojo įžvalgų, kaip kūrybingiausi, produktyviausi ir turtingiausi Žemės žmonės formuoja reikiamus įpročius, organizuoja savo dienas ir gyvenime pasiekia neįtikėtinų aukštumų;
– veiksmingų praktinių patarimų, kaip tapti energingesniam, gyvybingesniam ir ilgaamžiui, kad atskleistumėte savąjį talentą;
– detalų planą, kaip kurti šedevrus, kurie taptų vienais iš geriausiųjų savo srities darbų ir nušviestų gyvenimą ateinančioms kartoms;
– neurologijos principais paremtų metodų, kaip kliūtis paversti pergalėmis, baimes – varomąja jėga, o praeities nuoskaudas – kasdieniu didvyriškumu;
– neeilinės (ir sunkiai įgyjamos) išminties, kaip gyventi aktyviau, skleisti vidinę šviesą ir ramybę bei tauriai naudotis dvasine laisve, – ir taip susikurti nuostabų gyvenimą.

Į šedevrą „Kasdienybės herojaus manifestas“ šis šviesuolis sudėjo geriausius savo taikytus mentorystės principus, taisyklių ir taktikų rinkinius. Ši nepaprastai vertinga knyga yra ir vadovas, kaip tapti be galo produktyviu, ir instrukcija, kaip nugyventi kuo ryškiausią gyvenimą, ir universalus vadovas, kaip tapti pasaulį pakylėsiančiu dvasios galiūnu.

„Lyderystės guru – tikra žvaigždė.“
The Globe and Mail

„Nors Sharma ir kratosi guru titulo, apie šį vadovą sunku galvoti kitaip.“
Publishers Weekly

„Pasekėjų jis turi ne mažiau už Dalai Lamą.“
The Times of India

Daugiau kaip 25 metus legendinis lyderystės ir neeilinių pasiekimų viruozas Robin Sharma ramiai sau mokė verslo banginius, didžiausias profesionalų sporto ir pramogų pasaulio žvaigždes revoliucinės sistemos, padėjusios tiems ryškiems žmonėms įgyvendinti didžiausias savo ambicijas.

Dalis už šią knygą „Kasdienybės herojaus manifestas“ gautų pajamų atiteks Robin Sharma vaikų fondui pagerinti skurdžiai gyvenančių vaikų gyvenimui.

Robino Sharmaʼos – vieno iš pasaulinio garso mentorių, mokančio lyderystės ir kaip pasiekti geriausių rezultatų, – kuo kruopščiausiai sukurtas „Kasdienybės herojaus manifestas“ yra netradicinis vadovas kaip kuo geriausiai realizuoti savo gabumus ir talentus, kad jūsų prigimtinė didybė atsiskleistų tiek darbe, tiek asmeniniame gyvenime.

Šis neapsakomai įkvepiantis, tačiau tuo pačiu ir labai instrumentalus šedevras „Kasdienybės herojaus manifestas“ jums atskleis, kaip šiame vis sudėtingėjančiame pasaulyje etiškai laimėti optimizmu, dora ir maloningumu.

Šiandien ir kiekvieną būsimą savo kuo didingiausio ir šviesiausio gyvenimo, per kurį padėsite daugybei žmonių, dieną naudokitės beribe laisve kurti savo ateitį, įgyvendinti savo užmojus ir visokeriopai puoselėti savo širdžiai brangias svajones bei polėkius.

Autorius

Robin Sharma

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kasdienybės Herojaus manifestas”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios prekės

Title

Go to Top