AKCIJA: Pristatymas į Venipak paštomatus tik 1,29 €

knygos1

Namas prie jūros

7,29 

Liko 1

Naudota, tvarkinga knyga.

Liko 1

Junkis prie FB Grupės

Aprašymas

1966-ieji, Italija. Toskanoje gyvenanti iš skurdžios šeimos kilusi mergaičiukė Floriana nuo vaikystės mėgdavo slapčia apžiūrinėti prie jūros stūksančią nuostabaus grožio vilą ir svajodavo, kad kada nors ištrūks iš savo pasaulėlio ir apsigyvens čionai. Vieną dieną prie vartų ją užklumpa daug vyresnis vilos savininkų sūnus Dantė. Jaunuolis pakviečia Florianą užeiti, ir nuo tos akimirkos mergaitė neabejoja – jiedviem lemta būti kartu.

Tačiau tėvas Dantei numatęs visai kitokį likimą…

2009-ieji, Devonas. Nuostabus viešbutukas Anglijos pajūryje išgyvena ne pačius geriausius laikus, ir jo šeimininkė Marina, bandydama gelbėti padėtį, sumano pasamdyti dailininką, kuris visą vasarą gyventų viešbutyje ir mokytų svečius tapyti. Į skelbimą atsiliepia charizmatiškas dailininkas iš Argentinos Rafaelis Santoras, visų šaukiamas Rafa. Jis netrunka sužavėti jaunus ir senus, bet ypač pakeri Marinos podukrą Klementiną. Tik viena bėda – mergina ima įtarti, kad Rafa kažką slepia.

Netrukus paaiškėja, jog tai kažin kaip susiję su Italija ir kad paslapčių nuo šeimos turi pati Marina.

Ar netikėtai pasirodęs Rafa pakeis Klementinos gyvenimą? O svarbiausia – ar atskleis dar vienos ilgai saugotos paslapties šydą?

Romane „Namas prie jūros“ yra visko: paslapčių, detektyvo, aistringos meilės, kurią kursto dramatiški įvykiai, puikių pasakų motyvų apie piktą pamotę, bjaurią, kaprizingą podukrą ir apie išgelbėtoją dailininką Rafą Santorą. Santa Montefiore sukūrė tikrą stebuklą, nuo šio romano negalėsite atsiplėšti. Jis nepamirštamas!

knygos1

Autorius

Santa Montefiore

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Namas prie jūros”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios prekės

knygos1

Title

Go to Top