admin

Trečiojo Reicho triumfas (Kieti viršeliai)

Original price was: 35,00 €.Current price is: 24,99 €.

29% Off

Neturime

Knyga naudota, su smulkiais defektais. Matosi foto.

Neturime

Junkis prie FB Grupės

Aprašymas

Pirmoji serijos „Antrasis pasaulinis karas Europoje“ dalis. Kaip tarpusavyje susiję du didžiausi XX a. karai. Kaip Hitleris į valdžią Vokietijoje atėjo ir kaip viskas prasidėjo. Karo kampanijos knygoje: nuo Lenkijos užkariavimo 1939 m. iki Prancūzijos žlugimo 1940 m. Šis žlugimas – Trečiojo Reicho triumfas.

„Trečiojo Reicho triumfas“ prasideda 1919 m. Paryžiuje, kur pasibaigus Pirmajam pasauliniam karui sprendžiama, kaip turi būti nubausta Vokietija ir kaip turi atrodyti naujoji Europa. Kraujo jūroje kone visą Europą paskandinusio karo prisiminimai turėjo būti pakankama priežastis dėti visas pastangas užtikrinti „taiką visiems laikams“. Tačiau kas atsitiko, kad šis bandymas baigėsi fiasko, ir prabėgus vos 20-čiai metų taika sprogo tarsi muilo burbulas? Didieji sprendimai, politinės intrigos ir žaidimai, keisti sutapimai – tarsi smulkios dėlionės detalės skaitant puslapį po puslapio aiškėja kompleksinės priežastys, lėmusios Antrojo pasaulinio karo pradžią.

Skaitydami sužinosite, kaip Hitleris, vienas iš milijonų, rado kelią į vokiečių širdis; kaip buvo žadama nuplauti Vokietijos gėdą; kaip buvo sukurtas ir kodėl iškilo Trečiasis Reichas; kaip Hitleriui pavyko pasiekti pergalių be šūvių; kaip Sąjungininkai patikėjo taikos pažadu ir leido ištrinti Čekoslovakiją iš žemėlapio. Šioje knygoje aprašoma ne tik įspūdinga pergalė Vokietijoje, bet ir dažnai be pagrindo pamirštamos karo kampanijos Lenkijoje, Suomijoje, Skandinavijoje. Nuo Versalio sutarties iki didžiausios Hitlerio pergalės – Prancūzijos sutriuškinimo – preciziškai detaliai, gyvai ir įtraukiančiai pasakojama istorija išsaugo įtampą net tada, kai jos pabaiga visiems puikiai žinoma.

Neįtikėtino kruopštumo ir titaniškų pastangų sisteminant gausią informaciją pareikalavęs darbas parašytas gyvybingu ir dinamišku stiliumi. Skaitytojams ši knyga primins, kaip įdomu skaityti ne tam, kad užpildytumėte istorinių žinių spragas, o tam, kad patirtumėte skaitymo malonumą, nusikeltumėte mintimis į Antrojo pasaulinio karo laikmetį, įsigyventumėte į amžininkų kasdienybę ir pajaustumėte unikalų epochos dvelksmą.

Chronologiškai nuosekliai pasakojamą Antrojo pasaulinio karo eigą puikiai papildo dinamiški šuoliai, kai matymo perspektyva sklandžiai perkeliama iš karo mušio lauko į Stalino kabinetą ar Hitlerio bunkerį, kai aiškesnį karo vaizdą padeda susidaryti skaitomi ne tik generolų įsakymai, bet ir karių laiškai žmonoms.

Robertas Petrauskas (g. 1976 m.) Lietuvoje geriausiai žinomas kaip sporto žurnalistas ir krepšinio komentatorius, tačiau pagal specialybę yra istorikas. 2000 m. baigė istorijos studijas Klaipėdos universitete. Ketverių metų studijos (specializacija XX a.) ir dešimties metų domėjimasis Antruoju pasauliniu karu virto knyga „Trečiojo Reicho triumfas“.

admin

Autorius

Robertas Petrauskas knygos

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Trečiojo Reicho triumfas (Kieti viršeliai)”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios prekės

admin

Title

Go to Top