Paskelbta: 21 sausio, 2023284 žodžiai1,4 min. skaitymo laiko

Patirkite įdomų, kupiną džiaugsmo ir išgyvenimo Alano Grinmoro gyvenimą nuostabiame Paryžiuje.

Dar vienas Laurent Gounelle romanas, kuris nukels Jus į eilinio prancūzo kasdienybę. Alanas jaunas darbuotojas, dirbantis „Denkerio konsultaciju” įmonėje atrankų specialistų. Problemos darbe, problemos ir kasdieniniame gyvenime. Kaip jis su viskuo tvarkosi ir kaip viskas pasikeičia po vieno svarbaus įvykio. Jo gyvenime atsiranda vedlys, o gal tai Dievas žmogaus pavidalu, kuris pakreipia elinio prancūzo gyvenimą kita linkme.

Romanas lengvai skaitomas. Rašytojas aiškiai dėsto mintis ir iki pusės knygos veiksmas vyksta tolygiai. Tačiau antroje knygos dalyje galime pastebėti autoriaus skubėjimą ir norą daug įvykių sutalpinti vienoje knygoje. Tarsi pagreitintas gyvenimas keičiasi įvykiai po įvykių. Aišku, tai negadina skaitymo malonumo, gal šiek tiek įneša netvarkos, nenuspėjamumo, o tai galiausiai pasirodo teigiamu sprendimu. Ar skaityčiau knygą dar kartą? Žinoma. Patiko ta atpalaiduojanti atmosfera, žmonių santykiai ir supintas it siūlų kamuoliukas knygos siužetas. Malonu ji po truputi išvynioti.

Įdomi knygos pabaiga, o tai suteikia savotiško žavesio. Žinant, kad veiksmas vyksta meilės ir kruasanų mieste nejučia kyla noras pasidaryti puodelį kavos ir suvalgyti kokį prancūzišką skanėstą.

…aš nieko neišgalvojau ir neketinu pateikti naujo, genialaus laimės recepto. Tik noriu padėti skaitytojams suvokti, kokios iš tikrųjų vertingos yra paprastos tiesos, kurias kažkodėl dažniausiai pamirštame. Kviečiu į daug ką pažvelgti kitaip.

Laurent Gounelle

Rekomenduoju kiekvienam perskaityti knygą, nes tai, ne tik puikus romanas, bet ir išminties ir filosofijos negalintis Laurent Gounelle kūrinys. Belieka pasidžiaugti, kad mus pasiekė ši istorija. Perskaičius knygą dar ilgai galvojau apie ją, ženklas, kad gera knyga.

Fantastas

Fantastas

Palikite komentarą

Kitos apžvalgos

Fantastas