Naudotų knygų supirkimas

+37060758856

labas@knygospigiau.lt

Norite operatyviai sužinoti kainą? Atsiųskite informaciją į el.paštą. Knygų pavadinimai, būklė, pridėkite fotografijų. 

Tegul jūsų nenaudojamos knygos atgimsta naujam gyvenimui!

Kokią įtaką žmogui turi knygos?

Knyga jau anuomet buvo laikoma viena didžiausių vertybių. Pirmosios buvo rašomos ranka, o tik 1455 m. Johanas Gutenbergas išspausdino ją pirmą kartą. Tam pasirinkta ne kas kita, kaip Biblija. Be jokios abejonės, tapti pirmuoju tai padariusiu pasaulyje nebuvo lengva. Atrodo, toks paprastas žmogus, dirbantis metalo dirbinių gamintoju, padarė tokį didį išradimą. Jo sukonstruoto preso dėka, knygų spausdinimas tapo įmanomu. Tačiau, šis technikos stebuklas ne iš karto buvo priimtas labai pozityviai. Tam reikėjo nemažai laiko. Verta pastebėti, kad šiomis dienomis jau galime pasidžiaugti, jog būtent šio žmogaus dėka galime laikyti spausdintą knygą savo rankose. Tai jo sunkaus darbo  nuopelnas. Knygos yra ne tik paprastas daiktas ar interjero puošmena. Tai nuostabus būdas, kaip galima praturtinti savo žinių lobyną.

Verta pastebėti tai, kad jomis skatinama domėtis jau nuo pačių pirmų gyvenimo dienų. Kai vaikas jau pradeda tyrinėti jį supantį pasaulį – būtent knyga yra vienas iš tai aiškiai padedančių suprasti šaltinių. Jos teikiama informacija leidžia lengviau įsiminti ir suvokti realias materijas. Be jokios abejonės, pateikiami vaizdai ir aprašymai skatina svajoti ir kurti. Tai labai naudinga smegenų sistemai. Be kita ko, dėka knygų galima pažinti labai įvairias gyvenimiškas sritis: maisto produktus, gyvūnus ar augalus, transporto priemones ir pan. Tačiau, šiuo aspektu jokiu būdu negalima pamiršti ir abstrakčių, realiai ne dominuojančių dalykų. Fantazijų pasaulis labai žavi ir skatina nusikelti ten, kur net negalėtume įsivaizduoti. Vaikai yra puikūs kūrėjai. Jiems ne visada yra įdomu tai, kas lengvai pasiekiama. Kur kas labiau žavi nauji ir neatrasti klodai.

Be jokios abejonės, kiekvienai amžiaus kategorijai gali būti skiriamos skirtingos knygos. Tačiau, kad ir kaip ten bebūtų, jos yra vertinamos jau nuo pačių seniausių laikų. Patarosios gali būti pačios įvairiausios. Išsamus knygų klasifikavimas padeda išsirinkti kur kas greičiau. Tarkime, pagal formatą jos gali būti elektroninės, interaktyvios ir žinoma – popierinės. Minėtosios yra pačios mėgiamiausios ir populiariausios. Be jokios abejonės, skirtingi gali būti ir literatūros žanrai. Tai tokie, kaip lyrika, fantastika, biografija, komiksai, informacinės knygos ir dar ne vienas kitas. Taigi, kiekvienas žmogus lengvai gali rasti tai, kas jam yra aktualu, tinka ir patinka labiausiai. Pamėgti skaityti knygas yra niekuomet nevėlu. Tai galite daryti jums priimtinoje vietoje, pasirinktu laiku. Atrasta knyga praturtina sielą ir atgaivina mintis. 

Kodėl verta parduoti knygas?

Knyga yra žinių lobynas, kuris suteikia mums gyvybingumo. Drąsiai galima teigti, kad perskaičius jas, nuvertinti teikiamos naudos tikrai negalima. Galbūt jos jums bus labai reikalingos susiklosčius tam tikrai gyvenimo situacijai. Norėsis pažvelgti, kas apie tai buvo rašoma vienoje ar kitoje knygoje. Neretai tai padeda rasti palankiausius sprendimo būdus. Be jokios abejonės, būtina suvokti tai, kad jų išmesti, o tuo labiau sunaikinti tikrai negalima.

Vadovaudamiesi tvarios gamtos palaikymo principais naudinga pagalvoti apie tai, kad senų knygų supirkimas yra puikus visa to sprendimo būdas. Drąsiai galima teigti, kad ši paslauga palaipsniui įgauna vis daugiau populiarumo. Ja ima domėtis ne vienas knygų skaitytojas ir mylėtojas. Be kita ko, senoviniu knygu supirkimas yra ne tik meilės gamtai išraiška, tačiau ir puiki dovana kitam žmogui. Tarkime, jo ieškoma knyga jau nebėra spausdinama ir knygynuose rasti jos jau nebeįmanoma. Tokiu metu dalijimasis savo sukauptu lobiu gali suteikti abipusę naudą. Be jokios abejonės, naudotų knygų supirkimas apima labai platų spektrą. Tačiau išsirinkti norimą ar parduoti jau nebenaudojamą knygą tampa kur kas paprasčiau nei bet kada. Pagalvokite, kaip knygu supirktuve gali pakeisti jūsų ir kito žmogaus gyvenimą.

Labai dažnai nutinka taip, kad knygos yra skaitomos tik kartą, retai kada jas pasiimame vėl ir vėl. Taigi, natūralu, kad po kurio laiko jų sukauptas kiekis dulka lentynose ar spintose, o naujai knygai vietos rasti tampa vis sunkiau. Be jokios abejonės, žinome apie bibliotekų teikiamos paslaugas. Tačiau, jomis norime ir galime pasinaudoti tikrai ne kiekvienas. Be kita ko, ne visose įmanoma rasti tokias knygas, kokių pageidaujame.

Tokiu atveju, jas įsigyjame knygynuose. Taigi, pagalvoti apie jos perleidimą kitam – verta. Tai lyg virtualios bibliotekos kūrimas, kuris suvienija žmones. Taip atgaunama bent dalis nenaudojamos knygos vertės, kuri gali būti puiki investicija ateities pirkiniams. Be jokios abejonės, labai aktualus yra ir rusišku knygu supirkimas. Jos daugeliui kelia nostalgiją, malonius ar skaudžius prisiminimus. Tačiau, jų nuverinti tikrai nereikia. Jas branginančių ir saugančių žmonių yra tikrai ne vienas. Jos puikiai gali sudaryti pačias įvairiausias kolekcijas, žanrų bibliotekas ir pan. Šiandien parduoti perskaitytas knygas galima lengvai ir paprastai.

Nors knyga jau ir turėjo savo šeimininką, tačiau tai nereiškia, kad jos gyvenimas ties tuo ir baigiasi. Pastaroji džiaugsmo gali suteikti dar ne vienam žmogui. Labai svarbu paminėti tai, kad jei tokia knyga parduodama, nereiškia, kad ji jau yra bevertė. Priešingai, labai dažnai norima pasidalinti naudingu ir itin vertingu turiniu. Kokybė šiuo klausimu yra labai svarbi. Net jei knygos viršelis ir neatrodo labai patraukliai, tačiau jos vidus gali priversti nustebti. Be kita ko, labai dažnai teigiama, kad iš rankų į rankas perduodamos knygos tampa magiškomis. Jose lieka bent maža dalis skaitytojo. Tarkime, gali nutikti tai, kad skaitant knygą žmogus žymisi patinkančias citatas ar antraštėse palieka pastabas.

Tokia knyga tampa tik dar labiau žavinti. Tokios išreiškiamos mintys verčia susimąstyti ir atkreipti dėmesį į tai apie ką galbūt net nebūtume pagalvoję. Be jokios abejonės, tokiu metu yra sukuriamas ryšys ne tik tarp autoriaus ir skaitytojo. Šiame procese įsiterpia ir dar vienas žmogus. Tai leidžia dalintis šiluma, pamirštamas vienišumo jausmas. Be kita ko, prieš ketinant parduoti knygą, labai svarbu tinkamai įvertinti jos būklę.

Puikiai suvokiame tai, kad svarbus ne tik viršelis, tačiau ir jos viduje esantys puslapiai, pateikiamas tekstas. Kaip tai galima padaryti lengvai ir paprastai? Pabandykite knygą patyrinėti iš įvairių pusių. Koks yra jos viršelis? Apibraižytas, sulankstytas, matomi įplyšimai? Tokiu pat metodu būtina atkreipti dėmesį ir į lapus, esančius viduje. Jei jie yra pageltę, suplyšę ar kitaip pažeisti, natūralu, kad tolesniam skaitymui tai gali kiek pakenkti. Tačiau, būklės vertinimas yra tik dalis pardavimo. Žinoma, pirkėjas turi tai matyti, tačiau, kur kas dažniau jam aktuali pačios knygos gavimo vertė. Nepraleiskite ir pasinaudokite puikiomis knygospigiau.lt paslaugomis. Galime garantuoti, kad nusivilti tikrai neteks. Antikvarinių knygų supirkimas už gerą kainą.

Lauksime Jūsų čia grįžtant vėl ir vėl!

Su meile, knygospigiau.lt komanda.