admin

Europos šaknys ir mes, lietuviai. Europos šaknys I, II dalys. Didžiosios apgavystės

Original price was: 40,00 €.Current price is: 35,00 €.

13% Off

Neturime

Naudota, tvarkinga knyga.

Neturime

Junkis prie FB Grupės

Aprašymas

Knygoje „Europos šaknys ir mes, lietuviai. Europos šaknys I, II dalys. Didžiosios apgavystės“ žymi baltų proistorės tyrinėtoja Venesuelos lietuvė Jūratė Statkutė de Rosales atskleidžia istorines apgavystes, kurių aukomis buvo ne tik lietuvių ir latvių tautos, bet ir pasaulio mokslininkai, domėjęsi baltų genčių praeities temomis.

„Europos šaknys“ – tai daugelį metų autorės ir kitų tyrinėtojų rinktos medžiagos apibendrinimas apie indoeuropietiškos Vakarų kultūros ištakas, apie seniausią ir didžiausią Europos valstybę, apie dabar baltais vadinamų tautų tėvynės reikšmę, apie proistore ir net paraistorija vadinamą praeitį prieš Lietuvos krikštą. Penktojoje papildytoje knygos „Europos šaknys ir mes, lietuviai” laidoje pirmą kartą skelbiama priešpaskutinė 2-oji „Europos šaknų“ dalis (7–12 skyriai), kurioje aprašomas laikotarpis nuo baltų pajudėjimo iš baltiškų žemių pietų link pirmaisiais mūsų eros amžiais iki Romos paėmimo 410 m.

Knygoje „Europos šaknys ir mes, lietuviai” taip pat skelbiami žymių Lietuvos ir užsienio mokslininkų autorės darbų ir atradimų vertinimai, trumpa gyvenimo ir kūrybos apžvalga.

admin

Autorius

Jūratė Statkutė de Rosales

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Europos šaknys ir mes, lietuviai. Europos šaknys I, II dalys. Didžiosios apgavystės”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios prekės

admin

Title

Go to Top