admin

Šiaurės ašigalis

2,50 

Liko 1

Naudota knyga. Tvarkinga.

Liko 1

Junkis prie FB Grupės

Aprašymas

„Šiaurės ašigalis” – tai neįtikėtinai sudėtingas, bet kartu ir mėgaujamasis Robertas Edvinas Piris pasakojimas, kuris visus skaitytojus pakvies į šaltą, nepažintą ir pavojingą Šiaurės ašigalio pasaulį.

Ši knyga yra nuoširdus ir intriguojantis pasakojimas apie JAV laivyno karininko ir poliarininko keliones, kuris mums atveria langą į Šiaurę, jos tyrinėjimo istoriją ir ekspedicijų kasdienybę. Tuo pat metu, Piris savo knygoje iškelia ir aptaria žmogaus galimybes, valią, ištvermę bei atkaklumą, tai yra universalios temos, kurios atlieka svarbų vaidmenį kiekvieno skaitytojo gyvenime.

„Šiaurės ašigalis” yra ne tik knyga apie nuotykius, bet ir apie tai, kaip iššūkiai ir pavojai gali atskleisti mūsų vidinę jėgą ir skatinti mūsų siekti to, kas atrodo neįmanoma. Knyga priklauso „Atradimų pasaulis” serijai, ir tai yra puiki galimybė platinti mūsų žinias apie pasaulį, ypač tokią mistišką ir nepažintą vietą kaip Šiaurės ašigalis.

R.E. Piris sugebėjo sukurti knygą, kuri ne tik įkvepia, bet ir suteikia mums galimybę pamatyti pasaulį pro kitą prizmę. Ši knyga bus patraukli tiek nuotykių literatūros mėgėjams, tiek tiems, kurie domisi žmogaus psichologija ir jo sugebėjimais kovoti su ekstremaliais iššūkiais. „Šiaurės ašigalis” – tai puiki dovana bet kuriam skaitytojui, norinčiam patirti netikėtas keliones ir atrasti savo vidinį poliarininką.

admin

Autorius

Robertas Edvinas Piris

Robertas Piris (1856-1920) buvo Jungtinių Amerikos Valstijų karinių jūrų pajėgų admirolas, keliautojas ir Arkties tyrėjas, geriausiai žinomas dėl savo teiginio, kad 1909 m. pasiekė Šiaurės ašigalį, nors tai vis dar yra ginčytina. Piris gimė 1856 m. Pensilvanijoje, bet po tėvo mirties persikėlė į Portlandą, Meinas. Jis lankė Boudino koledžą ir 1877 m. įgijo statybos inžinieriaus kvalifikaciją. Jo studijų metais pasižymėjo aktyvumu, domėjosi gamtos mokslais ir daug laiko praleido klajodamas po miškus. Po studijų jis dirbo kaip braižytojas JAV pakrančių ir geodezinių tyrimų biure Vašingtone, vėliau įstojo į JAV karinį jūrų laivyną ir buvo paskirtas statybos inžinieriumi. Per savo karjerą jis kėlėsi laipsniais, nuo leitenanto iki kapitono laipsnio. Pirio gyvenimas ir darbai sudaro įdomų ir įkvėpimą teikiantį pasakojimą apie ištvermę, drąsą ir tyrimus.

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Šiaurės ašigalis”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Panašios prekės

admin

Title

Go to Top